Karrier

A KBC Securities Magyarországi Fióktelepe által meghirdetett aktuális álláshirdetések

Ügyfélszolgálati munkatárs

Ügyfélszolgálati Munkatárs

Ha érdekel a tőzsde világa, kíváncsi vagy miként működik az egyik vezető, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal is rendelkező befektetési banki szolgáltató, szeretnél innovatív és agilis csapat tagja lenni, kihívást jelentenek a komplex problémák, akkor nálunk a helyed!

Miért fontos, amit csinálni fogsz?

  • Több ezer ügyfelünk használja szolgáltatásainkat nap, mint nap. Te lehetsz a cég arca és hangja, az ügyfeleink boldogságának egyik fő felelőse.
  • A csapat koordinálja az értékpapírszámla és számlavezetési folyamatunkat, így Te is segíthetsz ügyfelünkké válni bárkinek a világon.
  • Új ügyfeleink a Te segítségeddel nyitják meg értékpapír-számlájukat, és ismerhetik meg a szolgáltatásainkat.
  • Visszajelzéseid alapján fejlesztjük a számlanyitási folyamatunkat és minden szolgáltatásunkat.
  • Nap, mint nap új kihívásokat legyőzve segítesz ügyfeleink problémáinak megoldásában, és képviseled az igényeiket az üzleti fejlesztéseinknél.
  • Aktívan  tartod a kapcsolatot a K&H bankfiókjaival, a hazai piac egyik legnagyobb banki fiókhálózatával.

Mit tanulhatsz nálunk?

  • Elejétől a végéig ráláthatsz az általunk képviselt ügyfélélményre, tudni fogod, hogy mi, mivel és hogyan függ össze egy olyan pénzügyi rendszerben, amit folyamatosan ügyfelek ezrei használnak.
  • Betekintést nyersz a nemzetközi és hazai értékpapír kereskedelemhez kapcsolódó ügyfélszolgálati teendőkbe.
  • A tőzsdei kereskedés és befektetés minden oldalát megismerheted, vagy akár művelheted is őket a gyakorlatban. Ehhez minden segítséget megadunk.
  • Együtt kísérletezzük ki, hogyan tudjuk a komplex folyamatokat leegyszerűsíteni, javaslatot teszünk fejlesztésekre és automatizálásra.

Csatlakozz hozzánk, ha…

  • Értékpapír-piaci ismeretekkel rendelkezel
  • Közép- vagy felsőfokú gazdasági végzettséged van
  • Aktív (legalább középfokú) az angol nyelvtudásod szóban és írásban
  • Magabiztosan használod az MS Office alkalmazásokat
  • Jó problémamegoldó vagy, jól tudsz együttműködni, kommunikálni
  • Nem gond számodra a határidők pontos betartása, precíznek és megbízhatónak tartod magad
  • Szeretsz önállóan és hatékonyan dolgozni, használod az eddig tanult logikai összefüggéseket
  • Ha már van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • És ha vidékről költöznél, segítünk az indulásban
Csapatunkat tovább erősítené, ha…
  • Dolgoztál már Call Centerben
  • Nem riadsz vissza digitális megoldások és alkalmazások használatától, és szívesen segítesz ebben másoknak.
  • Van már tapasztalatod HelpDesk feladatokban és kereskedési platformok tesztelésében

Ha szeretnél a hazai befektetési piac egyik legdinamikusabban fejlődő csapatában dolgozni, küldd el fényképes önéletrajzodat a careers@kbcsecurities.hu  címre, és a tárgyban tüntesd fel, hogy Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióra jelentkezel.

Jelentkezésével és önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy az önéletrajzában megadott adatokat a Toborzó az Toborzási Adatvédelmi Tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, az info@kbcsecurities.hu e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján.